PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY GDYNIA - JASTRZĘBIA GÓRA

GDYNIA  -  JASTRZĘBIA GÓRA

 

Kurs:

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Oznaczenie kursu:

 

 

 

 

S

E

N

D.h

D

F

D.h

D.h

N

Przystanek

Nr prz.k

Kat.dr.

Pr.techn.

km

zw

zw

zw

zw

zw

zw

zw

zw

zw

Gdynia Dworzec Autobusowy                     o

     1

    G

 

0

   

09.45

10.45

13.05

13.30

15.10

16.35

16.50

Gdynia Chylonia Centrum

     2

K

    48

   

09.55

10.55

13.15

13.40

15.20

16.45

17.00

Rumia Dworzec PKP                                  o

     3

K

    48

14

06.00

09.15

10.05

11.05

13.25

13.50

15.30

16.55

17.10

Rumia CH Port Rumia-Grunwaldzka

     4

K

 

16              

06.03

09.18

10.08

11.08

13.28

13.53

15.33

16.58

17.13

Reda Dworzec PKP

     5

K

 

18             

06.05

09.20

10.10

11.10

13.30

13.55

15.35

17.00

17.15

REDA, PUCKA/NOWA

     6

K

 

20             

06.10

09.24

10.15

11.15

13.35

14.00

15.40

17.05

17.20

REKOWO GÓRNE

     7

W

60

23         

06.13

09.28

10.18

11.18

13.38

14.03

15.43

17.08

17.23

WIDLINO

     8

W

 

24             

06.14

09.29

10.19

11.19

13.39

14.04

15.44

17.09

17.24

SŁAWUTÓWKO

     9

W

 

26             

06.16

09.31

10.21

11.21

13.41

14.06

15.46

17.11

17.26

CELBOWO, STACJA PALIW

    10

W

60

29         

06.19

09.34

10.24

11.24

13.44

14.09

15.49

17.14

17.29

CELBOWO

    11

W

 

30             

06.20

09.35

10.25

11.25

13.45

14.10

15.50

17.15

17.30

Puck Wejherowska

    12

G

 

32             

06.23

09.38

10.28

11.28

13.48

14.13

15.53

17.18

17.33

Puck ,Dworzec Autobusowy                       p

    13

G

 

33             

06.25

09.40

10.30

11.30

13.50

14.15

15.55

17.20

17.35

Puck ,Dworzec Autobusowy                       o

    14

G

 

33            

06.30

09.45

10.35

11.35

13.55

14.20

16.00

17.25

17.40

Puck Urząd Gminy

    15

G

 

34            

06.32

09.47

10.37

11.37

13.57

14.22

16.02

17.27

17.42

SWARZEWO

    16

W

48

37  

06.38

09.53

10.43

11.43

14.03

14.28

16.08

17.33

17.48

WŁADYSŁAWOWO GDAŃSKA/SZOTLAND

    17

W

60

41 

06.43

09.57

10.47

11.47

14.07

14.32

16.12

17.37

17.52

Władysławowo Dworzec Autobusowy        p

    18

W

 

42             

06.45

10.00

10.50

11.50

14.10

14.35

16.15

17.40

17.55

Władysławowo Dworzec Autobusowy        o

    19

W

 

42             

06.50

10.05

10.55

11.55

14.10

14.40

16.20

17.45

18.00

WŁADYSŁAWOWO, CETNIEWO

    20

W

 

43             

06.52

10.07

10.57

11.57

14.12

14.42

16.22

17.47

18.02

CHŁAPOWO

    21

W

 

44             

06.54

10.09

10.59

11.59

14.14

14.44

16.24

17.49

18.04

ROZEWIE, JEDNOSTKA WOJSKOWA

    22

W

 

46             

06.57

10.12

11.02

12.02

14.17

14.47

16.27

17.52

18.07

ROZEWIE, LATARNIA

    23

W

 

48             

07.00

10.15

11.05

12.05

14.20

14.50

16.30

17.55

18.10

JASTRZĘBIA GÓRA, LISI JAR

    24

W

 

49             

07.02

10.17

11.07

12.07

14.22

14.52

16.32

17.57

18.12

JASTRZĘBIA GÓRA, KOŚCIÓŁ

    25

W

 

50             

07.04

10.19

11.09

12.09

14.24

14.54

16.34

17.59

18.14

JASTRZĘBIA GÓRA                                   p

    26

W

 

51             

07.05

10.20

11.10

12.10

14.25

14.55

16.35

18.00

18.15






OZNACZENIA:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt ;
d - nie kursuje 01.01 , pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocy oraz 25 - 26.XII ;
F - kursuje w soboty i niedziele oprócz Świąt ;
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24 XII ;
S - kursuje w dni nauki szkolnej ;
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt ;
N - kursuje w niedziele oprócz Świąt.