PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY Gdynia - Hel

                           ROZKŁAD  JAZDY                                                  

 


Lp.     Dworce i przystanki

 Km        Prędk. Tech            

    Odl.    

    1

    d

  zw

    2

   E.h

   zw

   3

 D.e

  zw

1.Gdynia Dworzec Autobusowy                                o

 0    0

 

09.20

13.30

2.Gdynia Chylonia  Centrum

 7    7       48

 

09.29

13.39

3.Rumia Dworzec PKP

14   7       48

05.30

09.38

13.48

4.Rumia CH "Port Rumia" - Grunwaldzka

16   2  

05.32

09.40

13.50

5.Reda Dworzec  PKP

18   2

05.35

09.43

13.53

6.REDA, PUCKA/NOWA

20   2       

05.39

09.47

13.57

7.REKOWO GÓRNE

23   3      60

05.42

09.50

14.00

8.WIDLINO

24   1

05.43

09.51

14.01

9.SŁAWUTÓWKO

26   2

05.45

09.53

14.03

10.CELBOWO, STACJA PALIW

29   3      60

05.48

09.56

14.06

11.CELBOWO

30   1

05.49

09.57

14.07

12.Puck Wejherowska

32   2

05.51

09.59

14.09

13.Puck,Dworzec Autobusowy                                  p 13.Puck,Dworzec Autobusowy                                  o

33   1 

33   0

05.55

05.55

10.01

10.05

14.11

14.15

14.Puck Urząd Gminy

34   1

05.57

10.07

14.17

15.SWARZEWO

37   3      60

06.01

10.11

14.21

16.WŁADYSŁAWOWO,GDAŃSKA/DR.CHŁ.

40   3      60

06.05

10.15

14.25

17. WŁADYSŁAWOWO,GDAŃSKA/SZOTLAND

41   1

06.06

10.16

14.26

18.WŁADYSŁAWOWO,DworzecAut.                    p

18.WŁADYSŁAWOWO,Dworzec Aut.                   o

42   1

42   0

06.10

06.10

10.20

10.20

14.30

14.35

19.WŁADYSŁAWOWO,CAMP.MAŁE MORZE

46   4     60

06.14

10.24

14.39

20.WŁADYSŁAWOWO, CAMPING KAPER

47   1

06.15

10.25

14.40

21.WŁADYSŁAWOWO, CAMPING SOLAR

49   2  

06.17

10.27

14.42

22.CHAŁUPY

51   2 

06.19

10.29

14.44

23.JASTARNIA, KUŹNICA

57   6     60

06.25

10.35

14.50

24.JASTARNIA, KUŹNICA/SYBERIA

58   1

06.26

10.36

14.51

25.JASTARNIA, CAMPING

61   3     60

06.29

10.39

14.54

26.JASTARNIA, MICKIEWICZA/SZTORMOWA

62   1

06.30

10.40

14.55

27.JASTARNIA

63   1

06.31

10.42

14.57

28.JASTARNIA, MICKIEWICZA/PORT

64   1

06.32

10.43

14.58

29.JASTARNIA, POSEJDON

65   1

06.33

10.44

14.59

30.JASTARNIA, JURATA

66   1

06.34

10.45

15.00

31.JASTARNIA, JURATA/OSIEDLE

67   1

06.35

10.47

15.02

32.HEL, BÓR

68   1

06.36

10.48

15.03

33.HEL, WDW

72   4     48

06.41

10.53

15.08

34.Hel,Śródmieście

77   5     48

06.47

10.59

15.14

35.Hel,Cypel                                                              p

78   1

06.48

11.00

15.15


































   

 
    OZNACZENIA:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt ;
d - nie kursuje 1. I, w pierwszy i drugi dzien Świąt Wielkanocy oraz 25 - 26 XII ;
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt ;
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24 XII ;
e - nie kursuje w okresie ferii letnich.