PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY HEL - GDYNIA

                        ROZKŁAD  JAZDY         


Lp.     Dworce i przystanki

Km       Prędk.Tech.

 Odl.

    4

    d

   zw

    5

   E.h

   zw

    6

   D.e

   zw

1.Hel,Cypel                                                                o

 0    0

07.10

11.30

15.35

2.Hel,Śródmieście

 1    1

07.12

11.32

15.37

3.HEL, DWORZEC KOLEJOWY

 1    1

07.14

11.34

15.40

4.HEL,WDW

 6    4      48

07.19

11.39

15.45

5.HEL, BÓR

10   4      48

07.24

11.44

15.50

6.JASTARNIA, JURATA/OSIEDLE

11   1

07.25

11.45

15.51

7.JASTARNIA, JURATA

12   1

07.26

11.46

15.52

8.JASTARNIA, POSEJDON

13   1

07.27

11.47

15.53

9.JASTARNIA, MICKIEWICZA/PORT

14   1

07.28

11.48

15.54

10.JASTARNIA

15   1

07.29

11.49

15.55

11.JASTARNIA, MICKIEWICZA/SZTORMOWA

16   1

07.30

11.50

15.56

12.JASTARNIA, CAMPING

17   1

07.31

11.51

15.57

13JASTARNIA, KUŹNICA/SYBERIA

20   3      60

07.34

11.54

16.00

14.JASTARNIA, KUŹNICA

21   1

07.36

11.55

16.02

15.CHAŁUPY

27   6      60

07.42

12.01

16.08

16.WŁADYSŁAWOWO, CAMPING SOLAR

29   2

07.44

12.03

16.10

17 WŁADYSŁAWOWO, CAMPING KAPER

30   2

07.45

12.04

16.11

18.WŁADYSŁAWOWO, CAMP.MAŁE MORZE

32   1

07.46

12.06

16.13

19. WŁADYSŁAWOWO Dworzec  Aut.                 p

19. WŁADYSŁAWOWO Dworzec  Aut.                 o

36   4      60

36   0

07.50

07.50

12.10

12.10

16.17

16.20

20. WŁADYSŁAWOWO,GDAŃSKA/SZOTLAND

38   2  

07.52

12.12

16.22

12.SWARZEWO

41   3      60  

07.57

12.17

16.27

22.Puck Urząd Gminy

44   3      60

08.03

12.22

16.33

23.Puck, Dworzec Autobusowy                                

45   1

08.05

12.25

16.35

24.Puck Wejherowska

46   1

08.07

12.27

16.37

25.CELBOWO

48   2

08.09

12.29

16.39

26.CELBOWO, STACJA PALIW

49   1

08.10

12.30

16.40

27.SŁAWUTÓWKO

52   3      60

08.13

12.33

16.43

28.WIDLINO

54   2

08.15

12.35

16.45

29.REKOWO GÓRNE

55   1

08.16

12.36

16.46

30.REDA, PUCKA/NOWA

58   3      48

08.21

12.41

16.51

31.Reda Dworzec PKP

60   2       

08.26

12.46

16.56

32.Rumia CH "Port Rumia" -Grunwaldzka

62   2

08.28

12.48

16.58

33.Rumia Dworzec PKP

64   2

08.30

12.50

17.00

34.Gdynia Chylonia  Centrum

71   7     48

08.40

13.00

17.10

35.Gdynia Dworzec Autobusowy                              p

78   7     48

08.50

13.10

17.20




   



  OZNACZENIA: 
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt ;
d - nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocy oraz 25 - 25 XII ;
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt ;
h - nie kursuje w Wielką Sobote oraz 24 XII ;
e - nie kursuje w okiresie ferii letnich.