PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA

JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA


 

Kurs:

       

10

11

12

13

14

15

16

Oznaczenie kursu:

       

S

d

D.h

D

F

D.h

D.N.h

Przystanek

Nr prz.k.

Kat.dr.

Pr.techn.

km

zw

zw

zw

zw

zw

zw

zw

JASTRZĘBIA GÓRA                                   o

1

W

 

0

07.20

11.30

13.20

14.35

15.05

17.25

18.25

JASTRZĘBIA GÓRA, KOŚCIÓŁ

2

W

 

1

07.21

11.31

13.21

14.36

15.06

17.26

18.26

JASTRZĘBIA GÓRA, LISI JAR

3

W

 

2

07.23

11.33

13.23

14.38

15.08

17.28

18.28

ROZEWIE, LATARNIA

4

W

 

3

07.25

11.35

13.25

14.40

15.10

17.30

18.30

ROZEWIE, JEDNOSTKA WOJSKOWA

5

W

 

5

07.28

11.38

13.28

14.43

15.13

17.33

18.33

CHŁAPOWO

6

W

 

7

07.31

11.41

13.31

14.46

15.16

17.36

18.36

WŁADYSŁAWOWO, CETNIEWO

7

W

 

8

07.33

11.43

13.33

14.48

15.18

17.38

18.38

Władysławowo Dworzec Autobusowy         p

8

G

 

9

07.35

11.45

13.35

14.50

15.20

17.40

18.40

Władysławowo Dworzec Autobusowy         o

9

G

 

9

07.35

11.50

13.40

14.55

15.25

17.45

18.45

WŁADYSŁAWOWO,GDANSKA/SZOTLAND

10

W

 

10

07.37

11.52

13.42

14.57

15.27

17.47

18.47

SWARZEWO

11

W

48

14

07.43

11.57

13.47

15.03

15.33

17.53

18.53

Puck Urząd Gminy

12

G

60

17

07.48

12.03

13.53

15.08

15.38

17.58

18.58

Puck, Dworzec Autobusowy                       p

13

G

 

18

07.50

12.05

13.55

15.10

15.40

18.00

19.00

Puck, Dworzec Autobusowy                       o

14

G

 

18

07.55

12.10

14.00

15.15

15.40

18.00

19.05

Puck  Wejherowska

15

G

 

19

07.57

12.12

14.02

15.17

15.42

18.02

19.07

CELBOWO

16

W

 

21

07.59

12.14

14.04

15.19

15.44

18.04

19.09

CELBOWO, STACJA PALIW

17

W

 

22

08.00

12.15

14.05

15.20

15.45

18.05

19.10

SŁAWUTÓWKO

18

W

60

25

08.03

12.18

14.08

15.23

15.48

18.08

19.13

WIDLINO

19

W

 

27

08.05

12.20

14.10

15.25

15.50

18.10

19.15

REKOWO GÓRNE

20

W

 

28

08.06

12.21

14.11

15.26

15.51

18.11

19.16

REDA, PUCKA/NOWA

21

W

60

31

08.09

12.24

14.14

15.29

15.54

18.14

19.19

Reda Dworzec PKP

22

K

 

33

08.13

12.28

14.18

15.33

15.58

18.18

19.23

Rumia CH Port Rumia-Grunwaldzka

23

K

 

35

08.15

12.30

14.20

15.35

16.00

18.20

19.25

Rumia Dworzec PKP

24

K

 

37

08.17

12.32

14.22

15.37

16.02

18.22

19.27

Gdynia Chylonia Centrum

25

K

48

44

08.26

12.41

14.31

15.46

16.11

18.31

19.36

Gdynia Dworzec Autobusowy                     p

26

G

48

51

08.35

12.50

14.40

15.55

16.20

18.40

19.45


 

Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielk. i w dniu 25.26. XII

F – kursuje w soboty i niedziele oprócz Świąt

h– nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24 XII

S – kursuje w dni nauki szkolnej

E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt

N-  kursuje w Niedziele oprócz Świąt