PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY GDYNIA - JASTRZĘBIA GÓRA

GDYNIA  -  JASTRZĘBIA GÓRA

Kurs:

1

2

3

4

5

Oznaczenie kursu:

D

N

N

D

N

Przystanek

zw

zw

zw

zw

zw

Gdynia Dworzec Autobusowy                        

 

09.30

13.30

15.25

16.50

Gdynia Chylonia Centrum

 

09.40

13.40

15.35

17.00

Rumia Dworzec PKP - Grunwaldzka               

08.40

09.50

13.50

15.45

17.10

Rumia CH Port Rumia-Grunwaldzka

08.43

09.53

13.53

15.48

17.13

Reda Gdańska Dworzec PKP

08.45

09.55

13.55

15.50

17.15

REDA, PUCKA/NOWA

08.50

10.00

14.00

15.55

17.20

REKOWO GÓRNE

08.53

10.03

14.03

15.58

17.23

WIDLINO

08.54

10.04

14.04

15.59

17.24

SŁAWUTÓWKO

08.56

10.06

14.06

16.01

17.26

CELBOWO, STACJA PALIW

08.59

10.09

14.09

16.04

17.29

CELBOWO

09.00

10.10

14.10

16.05

17.30

Puck Wejherowska

09.03

10.13

14.13

16.08

17.33

Puck ,Dworzec Autobusowy                   przyjazd

09.05

10.15

14.15

16.10

17.35

Puck ,Dworzec Autobusowy                      odjazd

09.10

10.20

14.15

16.15

17.35

Puck Urząd Gminy

09.12

10.22

14.17

16.17

17.37

SWARZEWO

09.18

10.28

14.23

16.23

17.43

WŁADYSŁAWOWO GDAŃSKA/SZOTLAND

09.22

10.32

14.27

16.27

17.47

Władysławowo Dworzec Autobusowy       przyjazd

09.25

10.35

14.30

16.30

17.50

Władysławowo Dworzec Autobusowy       odjazd

09.30

10.35

14.30

16.30

17.50

WŁADYSŁAWOWO, CETNIEWO

09.32

10.37

14.32

16.32

17.52

CHŁAPOWO

09.34

10.39

14.34

16.34

17.54

ROZEWIE, JEDNOSTKA WOJSKOWA

09.37

10.42

14.37

16.37

17.57

ROZEWIE, LATARNIA

09.40

10.45

14.40

16.40

18.00

JASTRZĘBIA GÓRA, LISI JAR

09.42

10.47

14.42

16.42

18.02

JASTRZĘBIA GÓRA, KOŚCIÓŁ

09.44

10.49

14.44

16.44

18.04

JASTRZĘBIA GÓRA                               przyjazd

09.45

10.50

14.45

16.45

18.05



Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz

N-  kursuje w Niedziele oprócz Świą.

zw – komunikacja zwykła