PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY GDYNIA - JASTRZĘBIA GÓRA

GDYNIA  -  JASTRZĘBIA GÓRA

                           
  

Oznaczenie kursu

D

D

Przystanek

 

 

GDYNIA DWORZEC AUTOBUSOWY

 

15:20

GDYNIA CHYLONIA CENTRUM

 

15:30

RUMIA DWORZEC PKP – Grunwaldzka

09:00

15:40

RUMIA CH PORT –Grunwaldzka

09:03

15:43

REDA DWORZEC PKP

09:05

15:45

REDA PUCKA/NOWA

09:09

15:49

REKOWO GÓRNE

09:13

15:53

WIDLINO

09:14

15:54

SŁAWUTÓWKO

09:17

15:57

CELBOWO STACJA PALIW

09:20

16:00

CELBOWO

09:21

16:01

PUCK WEJHEROWSKA

09:24

16:04

PUCK DWORZEC AUTOBUSOWY

09:30

16:10

PUCK URZĄD GMINY

09:32

16:12

SWARZEWO

09:38

16:18

WŁADYSŁAWOWO STADIONOWA

09:42

16:22

WŁADYSŁAWOWO DWORZEC AUTOBUSOWY

09:50

16:30

WŁADYSŁAWOWO CETNIEWO

09:52

16:32

CHŁAPOWO

09:54

16:34

ROZEWIE JEDNOSTKA WOJSKOWA

09:57

16:37

ROZEWIE LATARNIA

10:00

16:40

JASTRZĘBIA GÓRA LISI JAR

10:02

16:42

JASTRZĘBIA GÓRA KOŚCIÓŁ

10:04

16:44

JASTRZĘIA GÓRA

10:05

16:45


Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt