PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY GDYNIA - JASTRZĘBIA GÓRA

 

 

                         Kurs:

1

2

3

 

 

              Oznaczenie kursu:

L

D.e

D.e

 

Lp

                    Przystanek

zw

zw

zw

 

1

Gdynia Dworzec Autobusowy                        o

   

15.20

 

Gdynia Chylonia Centrum

   

15.30

 

3

Rumia Dworzec PKP - Grunwaldzka             o

07.00

09.00

15.40

 

4             

Rumia CH Port Rumia-Grunwaldzka

07.03

09.03

15.43

 

5             

Reda Dworzec PKP

07.05

09.05

15.45

 

6             

REDA, PUCKA/NOWA

07.07

09.07

15.47

 

7         

REKOWO GÓRNE

07.11

09.11

15.51

 

8             

WIDLINO

07.13

09.13

15.53

 

9             

SŁAWUTÓWKO

07.15

09.15

15.55

 

10         

CELBOWO, STACJA PALIW

07.19

09.19

15.59

 

11             

CELBOWO

07.20

09.20

16.00

 

12             

Puck Wejherowska

07.22

09.22

16.02

 

13             

Puck ,Dworzec Autobusowy                      p

07.25

09.24

16.04

 

13            

Puck ,Dworzec Autobusowy                      o

07.30

09.30

16.10

 

14            

Puck Urząd Gminy

07.32

09.32

16.12

 

15  

SWARZEWO

07.38

09.38

16.18

 

16 

WŁADYSŁAWOWO ,STADIONOWA

07.42

09.42

16.22

 

17             

Władysławowo Dworzec Autobusowy      p

07.43

09.44

16.24

 

17             

Władysławowo Dworzec Autobusowy      o

07.45

09.50

16.30

 

18            

WŁADYSŁAWOWO, CETNIEWO

07.47

09.52

16.32

 

19             

CHŁAPOWO

07.49

09.54

16.34

 

20             

ROZEWIE, JEDNOSTKA WOJSKOWA

07.52

09.57

16.37

 

21             

ROZEWIE, LATARNIA

07.54

09.59

16.39

 

22             

JASTRZĘBIA GÓRA, LISI JAR

07.55

10.00

16.40

 

23             

JASTRZĘBIA GÓRA, KOŚCIÓŁ

07.56

10.01

16.41

 

24             

JASTRZĘBIA GÓRA                                      p

07.58

10.03

16.43

 

 

Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

e  - nie kursuje w okresie ferii letnich

L – kursuje w okresie ferii  letnich codziennie

zw – komunikacja zwykła

Imię i nazwisko osoby zarządzającej transport: Stanisław Lewandowski

Inne informacje dla podróżnych;      E-mail- lewstachroki@wp.pl