PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA


Kurs:

4

5

Oznaczenie kursu:

D

L

                          Przystanek

zw

zw

JASTRZĘBIA GÓRA                                      o

10.20

17.25

JASTRZĘBIA GÓRA, KOŚCIÓŁ

10.22

17.27

JASTRZĘBIA GÓRA, LISI JAR

10.24

17.29

ROZEWIE, LATARNIA

10.27

17.32

ROZEWIE, JEDNOSTKA WOJSKOWA

10.29

17.34

CHŁAPOWO

10.32

17.37

WŁADYSŁAWOWO, CETNIEWO

10.34

17.39

Władysławowo Dworzec Autobusowy

10.40

17.45

WŁADYSŁAWOWO,STADIONOWA

10.42

17.47

SWARZEWO

10.46

17.51

Puck Urząd Gminy

10.52

17.57

Puck, Dworzec Autobusowy   

11.00

18.05

Puck  Wejherowska

11.02

18.07

CELBOWO

11.04

18.09

CELBOWO, STACJA PALIW

11.05

18.10

SŁAWUTÓWKO

11.09

18.14

WIDLINO

11.11

18.16

REKOWO GÓRNE

11.13

18.18

REDA, PUCKA/NOWA

11.17

18.22

Reda Dworzec PKP

11.19

18.24

Rumia CH Port Rumia - Grunwaldzka

11.11

18.26

Rumia Dworzec PKP,Grunwaldzka

11.14

18.29

Gdynia Chylonia Centrum

11.32

18.37

Gdynia Dworzec Autobusowy                          p

11.39

18.44






 
 

Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

L – kursuje w okresie ferii  letnich

zw – komunikacja zwykła