PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA

JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA

             

Oznaczenie kursu

D

D

Przystanek

 

 

JASTRZĘBIA GÓRA

10:10

17:25

JASTRZĘBIA GÓRA KOŚCIÓŁ

10:11

17:26

JASTRZĘBIA GÓRA LISI JAR

10:13

10:28

ROZEWIE LATARNIA

10:15

17:30

ROZEWIE JEDN. WOJSKOWA

10:18

17:33

CHŁAPOWO

10:21

17:36

WŁADYSŁAWOWO CETNIEWO

10:23

17:38

WŁADYSŁAWOWO DWORZEC AUTOBUSOWY

10:30

17:45

WŁADYSŁAWOWO STADIONOWA

10:32

17:47

SWARZEWO

10:38

17:53

PUCK URZĄD GMINY

10:43

17:58

PUCK DWORZEC AUTOBUSOWY

10:50

18:05

PUCK WEJHEROWSKA

10:52

18:07

CELBOWO

10:55

18:10

CELBOWO STACJA PALIW

10:56

18:11

SŁAWUTÓWKO

10:59

18:14

WIDLINO

11:02

18:17

REKOWO GÓRNE

11:03

18:18

REDA PUCKA NOWA

11:07

18:22

REDA DWORZEC PKP

11:09

18:24

RUMIA CH PORT

11:11

18:26

RUMIA DWORZEC PKP

11:13

18:28

GDYNIA CHYLONIA

11:22

18:37

GDYNIA DWORZEC AUTOBUSOWY

11:30

18:45

Legenda:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt