PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA

JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA

 

Kurs:

6

7

7

7

10

Oznaczenie kursu:

D

N

N

D

N

Przystanek

zw

zw

zw

zw

zw

JASTRZĘBIA GÓRA                                      o

10.15

12.00

15.30

17.25

18.35

JASTRZĘBIA GÓRA, KOŚCIÓŁ

10.16

12.01

15.31

17.26

18.36

JASTRZĘBIA GÓRA, LISI JAR

10.18

12.03

15.33

17.28

18.38

ROZEWIE, LATARNIA

10.20

12.05

15.35

17.30

18.40

ROZEWIE, JEDNOSTKA WOJSKOWA

10.23

12.08

15.38

17.33

18.43

CHŁAPOWO

10.26

12.11

15.41

17.36

18.46

WŁADYSŁAWOWO, CETNIEWO

10.28

12.13

15.43

17.38

18.48

Władysławowo Dworzec Autobusowy        p

10.30

12.15

15.45

17.40

18.50

Władysławowo Dworzec Autobusowy        o

10.35

12.15

15.50

17.45

18.55

WŁADYSŁAWOWO,GDANSKA/SZOTLAND

10.37

12.17

15.52

17.47

18.57

SWARZEWO

10.43

12.23

15.58

17.53

19.03

Puck Urząd Gminy

10.48

12.28

16.03

17.58

19.08

Puck, Dworzec Autobusowy                       p

10.50

12.30

16.05

18.00

19.10

Puck, Dworzec Autobusowy                       o

10.55

12.30

16.05

18.05

19.15

Puck  Wejherowska

10.57

12.32

16.07

18.07

19.17

CELBOWO

10.59

12.34

16.09

18.09

19.19

CELBOWO, STACJA PALIW

11.00

12.35

16.10

18.10

19.20

SŁAWUTÓWKO

11.03

12.38

16.13

18.13

19.23

WIDLINO

11.05

12.40

16.15

18.15

19.25

REKOWO GÓRNE

11.06

12.41

16.16

18.16

19.26

REDA, PUCKA/NOWA

11.09

12.44

16.19

18.19

19.29

Reda Gdańska Dworzec PKP

11.13

12.48

16.23

18.23

19.33

Rumia CH Port Rumia - Grunwaldzka

11.15

13.00

16.25

18.25

19.35

Rumia Dworzec PKP,Grunwaldzka

11.17

13.02

16.27

18.27

19.37

Gdynia Chylonia Centrum

11.26

13.11

16.36

18.36

19.46

Gdynia Dworzec Autobusowy                          p

11.35

13.20

16.45

18.45

19.55


Oznaczenia:                                                                                                                                                

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz

N-  kursuje w Niedziele oprócz Świą.

  zw – komunikacja zwykła