PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY JASTRZĘBIA GÓRA - GDYNIA

Lp

Kurs:

4

5

 

Oznaczenie kursu:

D.e

D.L

 

                          Przystanek

zw

zw

  1

JASTRZĘBIA GÓRA                                      o

10.10

17.25

  2

JASTRZĘBIA GÓRA, KOŚCIÓŁ

10.12

17.27

  3

JASTRZĘBIA GÓRA, LISI JAR

10.14

17.29

  4

ROZEWIE, LATARNIA

10.17

17.32

  5

ROZEWIE, JEDNOSTKA WOJSKOWA

10.19

17.34

  6

CHŁAPOWO

10.22

17.37

  7

WŁADYSŁAWOWO, CETNIEWO

10.24

17.39

  8

Władysławowo Dworzec Autobusowy        p

10.26

17.41

  8

Władysławowo Dworzec Autobusowy        o

10.30

17.45

  9

WŁADYSŁAWOWO,STADIONOWA

10.32

17.47

10

SWARZEWO

10.36

17.51

11

Puck Urząd Gminy

10.42

17.57

12

Puck, Dworzec Autobusowy                       p

10.45

18.00

12

Puck, Dworzec Autobusowy                       o

10.50

18.05

13

Puck  Wejherowska

10.52

18.07

14

CELBOWO

10.54

18.09

15

CELBOWO, STACJA PALIW

10.55

18.10

16

SŁAWUTÓWKO

10.59

18.14

16

WIDLINO

11.01

18.16

17

REKOWO GÓRNE

11.03

18.18

18

REDA, PUCKA/NOWA

11.07

18.22

19

Reda Dworzec PKP

11.09

18.24

20

Rumia CH Port Rumia - Grunwaldzka

11.11

18.26

21

Rumia Dworzec PKP,Grunwaldzka

11.14

18.29

22

Gdynia Chylonia Centrum

11.22

18.37

23

Gdynia Dworzec Autobusowy                          p

11.29

18.44

Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

e  - nie kursuje w okresie ferii letnich

L – kursuje w okresie ferii  letnich codziennie

zw – komunikacja zwykła

Imię i nazwisko osoby zarządzającej transport: Stanisław Lewandowski

Inne informacje dla podróżnych;      E-mail- lewstachroki@wp.pl