PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY Gdynia - Hel

 

Lp.     Dworce i przystanki

    1

    d

   zw

    2

   E.h

   zw

   3

 D.e

  zw

   4  D.e

  zw

1.Gdynia Dworzec Autobusowy                                o

 

09.30

11.10

13.30

2.Gdynia Chylonia  Centrum

 

09.39

11.19

13.39

3.Rumia Dworzec PKP-Grunwaldzka

05.30

09.48

11.28

13.48

4.Rumia CH "Port Rumia" - Grunwaldzka

05.33

09.51

11.31

13.51

5.Reda Dworzec  PKP

05.35

09.53

11.33

13.53

6.REDA, PUCKA/NOWA

05.37

09.55

11.35

13.55

7.REKOWO GÓRNE

05.41

09.59

11.39

13.59

8.WIDLINO

05.43

10.01

11.41

14.01

9.SŁAWUTÓWKO

05.45

10.03

11.43

14.03

10.CELBOWO, STACJA PALIW

05.48

10.06

11.46

14.06

11.CELBOWO

05.49

10.08

11.48

14.08

12.Puck Wejherowska

05.52

10.11

11.51

14.11

13.Puck,Dworzec Autobusowy                                  p 13.Puck,Dworzec Autobusowy                                  o

05.54

05.55

10.13

10.20

11.53

11.55

14.13

14.20

14.Puck Urząd Gminy

05.57

10.22

11.57

14.22

15.SWARZEWO

06.04

10.29

12.04

14.29

16.WŁADYSŁAWOWO,GDAŃSKA/DR.CHŁ.

06.07

10.32

12.07

14.32

17. WŁADYSŁAWOWO,STADIONOWA

06.08

10.33

12.08

14.33

18.WŁADYSŁAWOWO,DworzecAut.                    p

18.WŁADYSŁAWOWO,Dworzec Aut.                   o

06.09

06.10

10.34

10.35

12.09

12.10

14.34

14.35

19.WŁADYSŁAWOWO,KEMP.MAŁE MORZE

06.13

10.38

12.13

14.38

20.WŁADYSŁAWOWO, KEMPING KAPER

06.14

10.39

12.14

14.39

21.WŁADYSŁAWOWO, KEMPING SOLAR

06.16

10.41

12.16

14.41

22.CHAŁUPY

06.18

10.43

12.18

14.43

23. KUŹNICA

06.24

10.49

12.24

14.49

24. KUŹNICA/SYBERIA

06.26

10.51

12.26

14.51

25.JASTARNIA, KEMPING

26.JASTARNIA, STACJA PALIW

06.29

06.31

10.54

10.56

12.29

12.31

14.54

14.56

27.JASTARNIA, MICKIEWICZA/SZTORMOWA

06.32

10.57

12.32

14.58

28.JASTARNIA

06.33

10.58

12.33

14.59

29.JASTARNIA, MICKIEWICZA/PORT

06.34

10.59

12.34

15.00

30.JASTARNIA, POSEJDON

06.35

11.00

12.35

15.01

31 JURATA

06.37

11.02

12.37

15.03

32.JURATA/OSIEDLE

06.38

11.03

12.38

15.04

33.HEL, WDW

06.40

11.05

12.40

15.06

34.HEL, BÓR

06.44

11.09

12.44

15.10

35.Hel,Śródmieście

06.51

11.16

12.51

15.17

36.Hel,Cypel                                                              p

06.52

11.17

12.52

15.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

d - nie kursuje w dniu 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielk. i w dniu 25.26. XII

E –kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt

h-  nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24 XI

e – nie kursuje w okresie ferii letnich

zw – komunikacja zwykła

Imię i nazwisko osoby zarządzającej transport: Stanisław Lewandowski

Inne informacje dla podróżnych;      E-mail- lewstachroki@wp.pl