PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY Gdynia - Hel

                           ROZKŁAD  JAZDY      

Lp.     Dworce i przystanki

    1

    d

   zw

    2

   E.h

   zw

   3

  D.

  zw

   4

  D.

  zw

1.Gdynia Dworzec Autobusowy                        

 

09.30

11.10

13.30

2.Gdynia Chylonia  Centrum

 

09.39

11.19

13.39

3.Rumia Dworzec PKP-Grunwaldzka

05.30

09.48

11.28

13.48

4.Rumia CH "Port Rumia" - Grunwaldzka

05.32

09.50

11.30

13.50

5.Reda Dworzec  PKP

05.35

09.53

11.33

13.53

6.REDA, PUCKA/NOWA

05.39

09.57

11.37

13.57

7.REKOWO GÓRNE

05.42

10.00

11.40

14.00

8.WIDLINO

05.43

10.01

11.41

14.01

9.SŁAWUTÓWKO

05.45

10.03

11.43

14.03

10.CELBOWO, STACJA PALIW

05.48

10.06

11.46

14.06

11.CELBOWO

05.49

10.07

11.47

14.07

12.Puck Wejherowska

05.51

10.09

11.49

14.09

13.Puck,Dworzec Autobusowy                                         przyjazd                        13.Puck,Dworzec Autobusowy                                  odjazd

05.55

05.55

10.11

10.15

11.51

11.55

14.11

14.15

14.Puck Urząd Gminy

05.57

10.17

11.57

14.17

15.SWARZEWO

06.01

10.21

12.01

14.21

16.WŁADYSŁAWOWO,GDAŃSKA/DR.CHŁ.

06.05

10.25

12.05

14.25

17. WŁADYSŁAWOWO,GDAŃSKA/SZOTLAND

06.06

10.26

12.06

14.26

18.WŁADYSŁAWOWO,DworzecAut.    

06.10

10.30

12.10

14.30

19.WŁADYSŁAWOWO,CAMP.MAŁE MORZE

06.14

10.34

12.14

14.39

20.WŁADYSŁAWOWO, CAMPING KAPER

06.15

10.35

12.15

14.40

21.WŁADYSŁAWOWO, CAMPING SOLAR

06.17

10.37

12.17

14.42

22.CHAŁUPY

06.19

10.39

12.19

14.44

23.JASTARNIA, KUŹNICA

06.25

10.45

12.25

14.50

24.JASTARNIA, KUŹNICA/SYBERIA

06.26

10.46

12.26

14.51

25.JASTARNIA, CAMPING

06.29

10.49

12.29

14.54

26.JASTARNIA, MICKIEWICZA/SZTORMOWA

06.30

10.50

12.30

14.55

27.JASTARNIA

06.31

10.52

12.32

14.57

28.JASTARNIA, MICKIEWICZA/PORT

06.32

10.53

12.33

14.58

29.JASTARNIA, POSEJDON

06.33

10.54

12.34

14.59

30.JASTARNIA, JURATA

06.34

10.55

12.35

15.00

31.JASTARNIA, JURATA/OSIEDLE

06.35

10.57

12.37

15.02

32.HEL, BÓR

06.36

10.58

12.38

15.03

33.HEL, WDW

06.41

11.03

12.43

15.08

34.Hel,Śródmieście

06.47

11.09

12.49

15.14

35.Hel,Cypel                                   przyjazd

06.48

11.10

12.50

15.15





Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

d - nie kursuje w dniu 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielk. i w dniu 25.26. XII

E –kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt

h-  nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24 XI

   zw – komunikacja zwykła