PRZEWÓZ OSÓB LEWANDOWSKI STANISŁAW

ROZKŁAD JAZDY HEL - GDYNIA

ROZKŁAD JAZDY  HEL - GDYNIA


Lp.     Dworce i przystanki

d

D.

D.

E.h

 

D.

 

D.

D.

1.Hel,Cypel                                                               

07.10

10.00

12.30

11.30

13.00

15.00

15.35

2.Hel,Śródmieście

07.12

10.01

12.31

11.32

13.02

15.01

15.37

3.HEL, DWORZEC KOLEJOWY

07.14

10.03

12.33

11.34

13.04

15.03

15.40

4.HEL,WDW

07.19

10.09

12.39

11.39

13.09

15.09

15.45

5.HEL, BÓR

07.24

10.14

12.44

11.44

13.14

15.14

15.50

6.JASTARNIA, JURATA/OSIEDLE

07.25

10.15

12.45

11.45

13.15

15.15

15.51

7.JASTARNIA, JURATA

07.26

10.16

12.46

11.46

13.16

15.16

15.52

8.JASTARNIA, POSEJDON

07.27

10.18

12.48

11.47

13.17

15.18

15.53

9.JASTARNIA, MICKIEWICZA/PORT

07.28

10.20

12.50

11.48

13.18

15.20

15.54

10.JASTARNIA

07.29

10.21

12.51

11.49

13.19

15.21

15.55

11.JASTARNIA,MICKIEWICZA/SZTORMOWA

07.30

10.22

12.52

11.50

13.20

15.22

15.56

12.JASTARNIA STACJA PALIW

07.31

10.23

12.53

11.51

13.21

15.23

15.57

13.JASTARNIA, CAMPING

07.32

10.25

12.55

11.52

13.22

15.25

15.58

14JASTARNIA, KUŹNICA/SYBERIA

07.34

10.29

12.59

11.54

13.24

15.29

16.00

15.JASTARNIA, KUŹNICA

07.36

10.30

13.00

11.55

13.25

15.30

16.02

16.CHAŁUPY

07.42

10.36

13.06

12.01

13.31

15.36

16.08

17.WŁADYSŁAWOWO, CAMPING SOLAR

07.44

10.38

13.08

12.03

13.33

15.38

16.10

18 WŁADYSŁAWOWO, CAMPING KAPER

07.45

10.40

13.10

12.04

13.34

15.40

16.11

19.WŁADYSŁAWOWO, CAMP.MAŁE MORZE

07.46

10.41

13.11

12.06

13.36

15.41

16.13

20. WŁADYSŁAWOWO Dworzec  Aut.               

07.50

10.45

13.15

12.10

13.40

15.45

16.20

21.WŁADYSŁAWOWO,GDAŃSKA/SZOTLAND

07.52

10.48

13.18

12.12

13.42

15.48

16.22

22.SWARZEWO

07.57

10.50

13.20

12.17

13.47

15.50

16.27

23.Puck Urząd Gminy

08.03

10.58

13.28

12.22

13.52

15.58

16.33

24.Puck, Dworzec Autobusowy                                

08.05

11.00

13.30

12.25

13.55

16.00

16.35

25.Puck Wejherowska

08.07

 

 

12.27

13.57

16.02

16.37

26.CELBOWO

08.09

 

 

12.29

13.59

16.04

16.39

27.CELBOWO, STACJA PALIW

08.10

 

 

12.30

14.00

16.05

16.40

28.SŁAWUTÓWKO

08.13

 

 

12.33

14.03

16.06

16.43

29.WIDLINO

08.15

 

 

12.35

14.05

16.08

16.45

30.REKOWO GÓRNE

08.16

 

 

12.36

14.06

16.10

16.46

31.REDA, PUCKA/NOWA

08.21

 

 

12.41

14.11

 

16.51

32.Reda Dworzec PKP

08.26

 

 

12.46

14.16

 

16.56

33.Rumia CH "Port Rumia" -Grunwaldzka

08.28

 

 

12.48

14.18

 

16.58

34.Rumia Dworzec PKP-Grunwaldzka

08.30

 

 

12.50

14.20

 

17.00

35.Gdynia Chylonia  Centrum

08.40

 

 

13.00

14.29

 

17.10

36.Gdynia Dworzec Autobusowy                  przyjazd

08.50

 

 

13.10

14.38

 

17.20











Oznaczenia:            

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

d - nie kursuje w dniu 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielk. i w dniu 25.26. XII

E –kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt

h-  nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24 XI

zw – komunikacja zwykła